Сейчас
0°C
пасмурно
Прогноз →

Послуги Фінансового Аналітика та Радника по Розвитку Бізнесу

посмотреть
Цельпредложение
ГородУкраина, Днепропетровск
ПродавецРуслан Владимирович
Дата размещения19.07.2022
Цена500 грн.

Описание товара

Послуги Фінансового Аналітика та Радника по Розвитку Бізнесу

Всім Доброго Дня!
Я хочу запропонувати Вам свої послуги, якими я професійно займаюсь декілька років.

Серед них:

- Фінансовий аналіз бізнесу, який потрібен для того, щоб зрозуміти в якому стані ваш бізнес, та, можливо, спрогнозувати подальший розвиток чи падіння.

- Фінансовий радник по Інвестиціям та Кредитам. Особисто цим питанням я займаюсь уже 5 років. Я консультую, аналізую бізнес та документи, створюю стратегію та подамо заявки.

- Бізнес – радник. Це потрібно , якщо вам потрібний спеціаліст, який зможе дати вам професійну пораду в ведені бізнесу по суті в будь-якому питанні на постійному чи тимчасовому режимі.

- Аналіз Бізнес – Плану. Якщо ви хочете запропонувати свій Бізнес – план інвесторам, кредиторам, грантодавцям чи комусь іншому, то вам ця послуга необхідна. На моєму досвіді я вам можу сказати по якому пункту Плану вам можуть відмовити.

- Радник по розвитку бізнесу. Якщо ви тільки що стали ФОП чи відкрили ТОВ, або тільки маєте це робити і вам потрібні поради та допомога – то я зажди готов вам допомогти в будь-якому питанні пов’язаному з цим.

Давайте розвивати бізнес разом!

Звертайтесь до мене по телефону, або краще спочатку в Telegram / Viber, інколи на зустрічах.

Фотографии товара

посмотреть